KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577518
nr 1457 7518
B Lindbom, kustmotiv. Signerad. Olja på pannå, 25x45 cm, yttermått inklusive ram: 34x55 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 mars 2022
kl 19:45:24